Finał akcji „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”

Po raz siódmy Fundacja Polskich Wartości zorganizowała ogólnopolską akcję pt.„Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. Głównym jej celem jest pomoc materialna dla Polaków mieszkających na terytorium Litwy, Łotwy, Białorusi oraz polskim instytucjom tam działającym.
W tym roku nasza szkoła postanowiła włączyć się do akcji organizując zbiórkę potrzebnych artykułów. Zbieraliśmy słodycze, przybory szkolne, przybory toaletowe, środki czystości, materiały opatrunkowe. Dziś przekazaliśmy dary pełnomocniczce fundacji, pani Agnieszce Chochliuk. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom naszej szkoły za pomoc w zbiórce. Dzięki temu uda się pomóc wielu naszym rodakom na Kresach, będącym w trudnej sytuacji materialnej.
Kamila Reder i Danuta Cieśla-Morańska