Święto Niepodległości w klasach 1-3

9 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i Mały Samorząd.

Wśród nich znalazły się: projekcja filmu na temat symboli narodowych, gra terenowa, zabawa dydaktyczna “Wiedzą budujemy Polskę”, quiz wiedzy na temat obchodów Narodowego Święta Niepodległości, Turniej Niepodległości, wspólne wykonywanie kokard narodowych techniką origami, czy tworzenie laurek dla Niepodległej. Uczniowie klas 1-3 wraz z opiekunami Małego Samorządu przygotowali dekoracje holu segmentu E w postaci biało-czerwonych liści.Na zakończenie, przyłączyli się do wspólnego śpiewania hymnu państwowego oraz uczestniczyli w marszu ulicami naszego osiedla.