Koncert kolęd i angielskich piosenek świątecznych

Dziś w naszej szkole odbył się koncert kolęd i angielskich piosenek świątecznych, w którym udział wzięli uczniowie klas IV – VIII.
Wszystkie zespoły włożyły wiele starań w przygotowanie się do występu i pięknie zaprezentowały wylosowane wcześniej przez siebie utwory muzyczne. Konferansjerzy Kinga Jabłońska i Bartek Tokarski wspaniale prowadzili całą uroczystość,
a Wojtek Tylus zadbał zarówno o wykonawców, włączając im odpowiednie podkłady muzyczne,
jak i o  publiczność, wyświetlając świąteczne animacje.

Laura pamiętała, by wszystkich artystów poczęstować smacznym pierniczkiem. Całą uroczystość fotografował Mikołaj Soboń, a piękną ścienną dekorację przygotowali uczniowie z klasy VII a i VIII a.

Jury: pan dyrektor Jarosław Radomski, pani dyrektor Katarzyna Bojarska i pan dyrektor Jarosław Radomski miało trudne zadanie w wyłonieniu zwycięzcy. Ostatecznie następujące zespoły klasowe uplasowały się na podium:

I miejsce - VII a

II miejsce - VI d

III miejsce - V a

Składamy serdeczne podziękowania

Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i pierników dla wszystkich uczestników.

za pomoc panu dyrektorowi Jarosławowi Radtke i koleżance Sylwii Laudzie.

Ludmiła Kopczyńska i Magdalena Pajer