Europejski Dzień Języków w klasach 1-3

28 września świętowaliśmy Europejski Dzień Języków. Uczniowie klas 1-3 z pomocą rodziców oraz wychowawców przygotowali stanowiska prezentujące różne kraje Europy. Dzieci nauczyły się podstawowych zwrotów w danym języku, przygotowały flagi, symbole, a także charakterystyczne dania i przekąski. Zwiedzając kolejne stanowiska czuliśmy się jak podróżnicy, odbywający szybką wycieczkę po starym kontynencie. W tym dniu nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy plakat pt. "Dlaczego warto uczyć się języków". Spośród wielu wspaniałych prac wyłoniono zwycięzców: 1. Nel Hawełko z klasy 2b 2. Liliana Guzowska z klasy 2b 3. Maja Osowska z klasy 3c Wyróżnienie przyznano Marii Kościńskiej z klasy 1a. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wystawę prac można podziwiać na korytarzu segmentu E.

Organizatorzy akcji:

Kamila Reder i Agnieszka Świątkowska-Kościńska