Ósma edycja konkursu "Jem owoce i warzywa"

Dnia 20 czerwca 2023r. odbyła się ósma  edycja konkursu "Jem owoce i warzywa" zorganizowanego i przeprowadzonego przez p. Agnieszkę Świątkowską i Katarzynę Obrębską dla uczniów klas trzecich. Było to podsumowanie akcji "Program szkolny". Najlepsze dwójki uczniów z każdej klasy III stworzyły drużyny, które rywalizowały ze sobą. W finale wystąpili:

• Klasa IIIa
  1. Karolina Czepek
  2. Józefina Ryszewska
  • Klasa IIIb
  1. Kacper Matkowski
  2. Zuzanna Suchan
  • Klasa IIIc
  1. Tomasz Lipiński
  2. Zuzanna Szczawińska
  • Klasa IIId
  1. Hubert Dańczuk
  2. Zuzanna Sułkowska

Uczniowie układali hasła i rymowanki promujące warzywa i owoce, odgadywali zagadki, odpowiadali na pytania. W konkursie zwyciężyła drużyna z klasy IIIa,  drugie miejsce zajęli reprezentanci klasy III b,  a trzecie uczniowie z klasy III c. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, kolorowanki oraz zdrowe soczki. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali dorodnego arbuza jako poczęstunek dla całej klasy.