Nauka dla klsa I-III SP7 od 26.04.2021 do 30.04.2021

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie klas 1-3

Od 26 do 30 kwietnia 2021 nauka uczniów klas 1-3 odbywa się w systemie hybrydowym.

W nauce stacjonarnej może uczestniczyć w danym dniu do 50% uczniów. W związku z tym wprowadzony zostanie naprzemienny system prowadzenia zajęć stacjonarnych i zdalnych. Oznacza to, że część klas będzie się uczyło w danym dniu w systemie stacjonarnym i część zdalnym wg następującego harmonogramu:

Uczniowie uczestniczący w stacjonarnym nauczaniu:

Poniedziałek, środa, piątek: kl. 1a,1b,1c,1d oraz 3a i 3b

Wtorek, czwartek: kl. 2a, 2b, 2c, 2d oraz 3c i 3d

W dniach, w których klasy nie uczestniczą w nauce stacjonarnej pracują w systemie zdalnym.

Wszystkie zajęcia realizowane będą wg planu lekcji przekazanego przez wychowawcę klasy.

W szkole będzie funkcjonowała świetlica, do której mogą uczęszczać tylko uczniowie, którzy w danym dniu odbywają naukę w systemie stacjonarnym, na pisemny  wniosek rodzica/opiekuna.