W labiryntach Figloraju

7 maja uczniowie klasy IIc oraz IId wybrali się na wycieczkę do Family Parku w Bydgoszczy. Jest to doskonałe miejsce zabaw dla dzieci, które oferuje im niesamowitą dawkę aktywności psychoruchowej oraz przygodę edukacyjną. Uczniowie odkrywali niezliczone labirynty Figloraju, zdobywali ściankę wspinaczkową, urządzali wyścigi autkami akumulatorowymi. Mieli również okazję wziąć udział w kolorowej bitwie z armatkami pneumatycznymi, w grach i konkursach przy scenie oraz uczestniczyli w turnieju gry na kręgielni. Dzieci miały też lekcję z edukatorem, podczas której oglądały pokaz eksperymentów oraz odkrywały tajemnice wystawy w Pracowni Profesora Ciekawskiego. Uczniowie wrócili z wycieczki pełni wrażeń i nowych informacji. Cieszymy się, że ta wycieczka przyniosła dzieciom wiele radości i niezapomnianych wspomnień.