Wyścig Kolarski MTB.
2016-09-28
27 września 2016r. na plaży Delfin
odbył się Wyścig Kolarski MTB.
Nasza szkoła drużynowo zajęła II miejsce .
Indywidualnie najlepszymi byli:
Klasy IV chłopcy- Szymon Dykalski II miejsce
Klasy V...
2016-09-28
27 września 2016r. na plaży Delfin
odbył się Wyścig Kolarski MTB.
Nasza szkoła drużynowo zajęła II miejsce .
Indywidualnie najlepszymi byli:
Klasy IV chłopcy- Szymon Dykalski II miejsce
Klasy V...
2016-10-02
28 września odbyły się Mistrzostwa Miasta
w Indywidualnych Biegach Przełajowych .
I miejsce i awans do finału wojewódzkiego
zdobył Patryk Kawczyński .
Awans wywalczył również
Michał Staszek ,
który zajął V miejsce .
2016-10-06
4-5 października 2016 w ZSO Nr 2
odbyły Mistrzostwa Grudziadza szkół podstawowych
w unihokeju dziewcząt.
Drużyna w składzie :
Kornelia Ochelska, Wiktoria Deuter, Wiktoria Kosik,
Weronika Klafta,...
2016-10-16
13.10.2016r. rozegrany został pierwszy
z ośmiu turniejów w tenisa stołowego
o Mistrzostwo SP 7 i Gim 12.
W zawodach wystartowało 21 zawodników.
Zwycięzcami okazali się:
2016-11-07
TENIS STOŁOWY II TURNIEJ
09.11.2016R. - ŚRODA,
GODZ. 16:00
DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY.
ZAPRASZAMY!!!
2016-11-14
09.11.2016r. rozegrany został II turniej
o mistrzostwo szkół SP 7 i Gim 12
w tenisa stołowego.
Na starcie zawodów stanęło 24 zawodników.
Po 2,5 godzinnych zmaganiach zwycięzcami zostali:
Babiński Nikodem - VI C
Wegner Paweł - V C
Kawczyński Patryk - VI C
Florek damian - VI C
Sucharski Julian - VI A
Kręcichwost Mikołaj - VI A
Filipek Jakub - IV C
Lipowski Antonii -...
2016-11-07
Dnia 3.11.2016 roku odbyły się finały miejskie Turnieju
"Z podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku
w kategorii U-12 chłopców.
W zawodach udział wzięło 8 zespołów,
w tym 3 drużyny Szkoły Podstawowej nr 7.
Miło nam poinformować, że 2 nasze drużyny
zajęły ex aequo 3 miejsce.
Opiekunami zespołów byli
Daniel Lipowski i Marcin Klabuhn.
Natomiast w kategorii...
2016-11-22
II miejsce w pólfinale wojewódzkim w unihokeju
Soliwoda Karolina
Jagusz Martyna
Klawikowska Patrycja
Ochelska Kornelia
Tomala Wiktoria
Deuter Wiktoria
Klafta Weronika
Zakrzewska Wiktoria
2016-12-08
07.11.2016r. rozegrany został III turniej w tenisa stołowego o Mistrzostwo SP 7 i GIM 12. Po trzy godzinnych zmaganiach w poszczególnych szkołach wygrali:
1. Nikodem Babiński - VI c
2. Kawczyński Patryk - VI c
3. Florek Damian - VI c
4. Sucharski Julian - VI a
5. Lipowski Antoni - III e
6. Kręcichwost Mikołaj - VI b
7. Wegner...
Strona: 5/7