Szósta edycja konkursu "Jem owoce i warzywa"

Dnia 18 czerwca 2021 roku odbyła się szósta edycja konkursu "Jem owoce i warzywa" zorganizowanego i przeprowadzonego przez Katarzynę Obrębską i Agnieszkę Świątkowską dla uczniów klas trzecich. Było to podsumowanie akcji "Program szkolny". Najlepsze dwójki uczniów z każdej klasy III stworzyły drużyny, które rywalizowały ze sobą. W finale wystąpili:

• Klasa IIIa 1. Julia Kowalska 2. Martyna Zachar • Klasa IIIb 1. Julia Kalinowska 2. Adam Kaczmarek

• Klasa IIIc 1. Julia Rydzewska 2. Milena Ciemnoczołowska

• Klasa IIId 1. Amelia Krelska 2. Weronika Rybak - Kaczmarczyk

Uczniowie układali hasła i wierszowane rymowanki promujące warzywa i owoce, odgadywali zagadki, odpowiadali na pytania, prezentowali ćwiczenia gimnastyczne. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili. W konkursie zwyciężyła drużyna z klasy III b, drugie miejsce zajęli reprezentanci klasy III c, a trzecie uczniowie z klasy III d. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, zeszyty, kolorowanki, zakładki do książek, długopisy oraz okazałe bukiety warzywne. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali dorodnego arbuza jako poczęstunek dla całej klasy.