Dzień kibica

14 czerwca reprezentacja naszego kraju zagrała pierwszy mecz na Euro2020. Z tej okazji Mały Samorząd zorganizował dzień kibica. Uczniowie klas I-III oraz niektórzy nauczyciele ubrali się tego dnia w biało-czerwone stroje, przynieśli różne gadżety wykorzystywane podczas meczu i już od rana trzymali kciuki za naszą drużynę. Dodatkową atrakcją było głosowanie na zwycięską drużynę mistrzostw Europy. Według naszych uczniów, Euro2020 powinna wygrać Polska. Na drugim miejscu pod względem ilości oddanych głosów, nalazła się Francja. Jako kolejny najmocniejszy zespół, dzieci wytypowały Włochy, a następnie Hiszpanię. Finał odbędzie się 11 lipca i dopiero wtedy przekonamy się, kto miał rację. Do tego czasu cieszmy się świętem piłki nożnej i trzymajmy kciuki, by nasza drużyna mogła w nim uczestniczyć jak najdłużej.