W końcu wszyscy śpią!!!

Piżamowa noc w świetlicy Mrugnięcie

Jest 2.45 w nocy. Dzieci mimo wielu ciekawych atrakcji, wytrwały bez snu bardzo długo.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od pożegnania z zatroskanymi rodzicami. Nie martwcie się - trafiły w dobre ręce! By długo nie myślały o rozstaniu, dzieci zmieniłyśmy w kotki, batmany, biedronki i co sobie tylko zamarzyły. Z uśmiechniętymi buziami zasiedliśmy do wspólnej kolacji - i tu też coś, co dzieci lubią najbardziej - pizza!!! :) Gdy brzuszki były już pełne wyruszyliśmy na podbój szkoły. Nie taki zwyczajny, bo w ciemnościach i z latarkami. Rządni wrażeń musieliśmy zajrzeć w każdy kąt. Przeszliśmy korytarze główne, szatnie, sale lekcyjne, salę gimnastyczną a nawet pokój nauczycielski. Po wypełnieniu misji odnalezienia zaginionych zabawek, wróciliśmy do świetlicy. A tu przygotowane warsztaty plastyczne - i nasze skarpetki bez pary zamieniły się w przepięknej urody pacynki. Kolejną atrakcją -  tym razem dla chłopców była walka na miecze (tekturowe Mrugnięcie) - wygrana oczywiście. Dziewczynki też walczyły, ale na poduszki. Gdy miecze uległy zniszczeniu, chłopcy dołączyli do dziewcząt - i wtedy dopiero zaczęła się walka. W przerwach między tymi atrakcjami dzieci pozowały do zdjęć z niecodziennymi rekwizytami. Czy wiecie, że dziewczynki też mogą mieć wąsy? Nasze mogą Śmiech! Ostatkiem sił nasze świetliczaki umyły zęby, no i bajka na dobranoc. Najwytrwalsi obejrzeli całą Zaskoczony . Mamy pewność, że dzieci wrócą jutro, ojjjj... przepraszam dziś do domu zadowolone i napewno chętnie się jeszcze zdrzemną. Piżamowa noc staje się już naszą tradycją, zatem do zobaczenia za rok!