Lapbook o Bożym Narodzeniu

Podczas zajęć zdalnych uczniowie klasy III d wykonali kolejnego lapbooka. Tym razem dotyczył Świąt Bożego Narodzenia. Tworzenie  książeczki przyczyniło się do pogłębienia wiadomości na temat zbliżających się świąt.  Uczniowie zapisali ważne informacje dotyczące  m.in. tradycji i zwyczajów świątecznych, znaczenia symboli ozdób choinkowych, historii Świętego Mikołaja, wigilijnych potraw, a także  roślin świątecznych. W lopbooku nie zabrakło świątecznego quizu.  Dzieci z wielkim zaangażowanie tworzyły swoje lapbooki wykazując się  kreatywnością i dużą wiedzą.

A z okazji Świąt Bożego Narodzenia wraz z wychowawcą Justyną Łuczak życzą wszystkim Pracownikom Szkoły magicznego świątecznego czasu, wielu radosnych wzruszeń przy blasku choinki, rodzinnego kolędowania, zdrowia, miłości i wszelkiej pomyślności.