Nabór na stanowisko Animatora Sportu

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Bronisława Malinowskiego

w Grudziądzu ogłasza nabór na stanowisko:

Animatora  Sportu

„Moje boisko ORLIK” przy ul. Korczaka 23

WARUNKI PRACY:

1. Praca w terminie od  11.01.2021 r. do 31.12.2021 r.  w ilości 60 godz. miesięcznie

w przypadku jednego animatora.

2. Forma zatrudnienia: umowa – zlecenie.

3. Liczba godzin oraz godziny pracy mogą ulec zmianie w zależności od dofinansowania ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na realizację programu.

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

1. Wykształcenie pedagogiczne lub posiadanie stopnia trenera albo instruktora sportu
w dowolnej dziedzinie sportowej lub kursu dla animatora sportu i rekreacji.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

1. Prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych dla różnych grup społecznych w godzinach otwarcia ORLIKA, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

2. Organizowanie i prowadzenie zajęć oraz imprez sportowych dla różnych grup społecznych (w tym dla dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych, dorosłych, seniorów oraz rodzin).

3. Monitorowanie prowadzonych zajęć.

4. Umieszczanie aktualnego harmonogramu zajęć na tablicy ogłoszeń umiejscowionej na ORLIKU.

5. Nadzór nad mieniem szkoły i zgłaszanie wszystkich usterek i zniszczeń do dyrektora szkoły.

WYMAGANE DOKUMENTY:

1. Podpisany życiorys opatrzony klauzulą upoważniającą do przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

2. Kopia dokumentów poświadczających kwalifikacje zawodowe.

3. Program działań sportowo – rekreacyjnych adresowanych do grup społecznych, które kandydat zamierza realizować będąc animatorem.

PROCEDURA KONKURSOWA:

Postępowanie składa się z dwóch etapów:

1. Analiza założonej dokumentacji.

2. Rozmowa kwalifikacyjna.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci będą powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną, najpóźniej w dniu poprzedzającym rozmowę kwalifikacyjną.

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły (Zespół Szkół Ogólnokształcących

w Grudziądzu, ul. Korczaka 23) w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór – animator boiska ORLIK” w terminie do 04 stycznia 2021 roku do godz.10:00.

Dyrektor ZSO

mgr Ewa Gawrział