Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Partnerzy i projekty

Partnerzy i projekty

Artykuły

Zespół Szkół Ogólnokształcących

2015-11-13

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących  przy ulicy Korczaka 23 na terenie którym znajduje się ORLIK który został oddany 1 czerwca 2009.

Czytaj więcej o: Zespół Szkół Ogólnokształcących

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej

2015-11-13

frkf.pl

Fundacja wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki stworzyła program Nasz Orlik i jest operatorem portalu NaszOrlik.pl. Dzięki Fundacji Animatorzy Orlika poznają nowe dyscypliny i umiejętności, takie jak zarządzanie projektami i budowa partnerstw lokalnych. Fundacja przyznaje też granty projektowe, dzięki którym na Orliku mogą pojawić się nowe dyscypliny sportowe i grupy osób. Dzięki tym działaniom Animatorzy Orlika mają lepszą sytuację zawodową i jest on łatwiej dostępny dla użytkowników.

Czytaj więcej o: Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej

Ministerstwo Sportu i Turystyki

2015-11-13

www.msport.gov.pl

zainicjowało budowę boisk i wraz z Samorządem współfinansuje programy "Moje Boisko Orlik 2012" oraz "Animator Boiska Orlik". Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych to podstawa stworzenia przestrzeni dla kształtowania pozytywnych zachowań młodzieży i dobrych relacji w społeczności lokalnej. Ministerstwo jest też inicjatorem licznych turniejów sportowych, które odbywają się na Orliku. Wspiera też rozwój animatorów przez finansowanie programu Nasz Orlik, dzięki któremu poprawia się sytuacja Animatorów Sportowych oraz dostępność Orlików dla wszystkich gości.

Czytaj więcej o: Ministerstwo Sportu i Turystyki